Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
 
 

NOVINKY

arr3Věrnostní programPro věrné (a registrované) zákazníky jsme připravili věrnostní program ve formě procentuální slevy... arr3Nový blog11.11. 2016  Spustili jsme nový blog přímo na stránkách e-shopu. BLOG...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


O MNĚ

    Původním povoláním jsem zdravotní sestra, ale po téměř patnácti letech ve zdravotnictví jsem měla pocit, že nastal čas na změnu. Se stěhováním na vesnici tedy přišla i změna práce, udělala jsem si kurz pedikúry a dalších, už taky skoro patnáct let, se živím jako pedikérka.

    Hledala jsem produkty, kterými bych mohla své zákazníky ještě více hýčkat a rozmazlovat a narazila jsem na výrobky firmy Saloos. Líbilo se mi, že se jedná o českou firmu, její produkty jsou čistě přírodní a vzhledem ke své kvalitě rozhodně nejsou drahé. Začala jsem její výrobky používat nejen při práci, ale i pro svou potřebu, doporučila je rodině, přátelům a známým. A když byly ohlasy vesměs pozitivní, rozhodla jsem se založit si i e-shop.

    Neumím prodávat věci, kterým 100% nevěřím a o kterých nejsem přesvědčená, že zákazníkovi opravdu pomohou a bude spokojen.  Saloos mě zatím nezklamal. U většiny produktů jsem provedla "test" na sobě, rodině, kamarádech, domácích zvířatech... Chci mít všechno osahané a vyzkoušené a přesvědčit se, že to opravdu funguje tak jak má. Abych, když se mě zákazník zeptá, věděla, o čem mluvím a neměla moudra vyčtená pouze z popisu na lahvičce či kelímku. Pravidelně se účastním i přednášek, různých kurzů seminářů a veletrhů, abych si co nejvíc rozšířila obzory v oboru přírodní kosmetiky a aromaterapie.

    Nejsem nějaká radikální bio aktivistka, ale když se mohu vyhnout umělým a chemickým produktům, ráda to udělám. Snažím se k věcem přistupovat selským rozumem a udržovat tak nějak v rovnováhu mezi tím co vím o fungování lidského těla a léčení ze svého původního povolání a mezi různými alternativními názory a postupy.